Kontakt

lakiernia proszkowaLakiernictwo proszkowe – zapytaj o szczegóły

Klientów indywidualnych oraz biznesowych z Jeleniej Góry i okolicznych miejscowości zapraszamy do kontaktu z malarnią proszkową Sandex oraz do składania zapytań ofertowych. Szczegółowych informacji na temat lakierowania i malowania proszkowego, a także pozostałych usług udzielimy telefonicznie lub osobiście.

Zachęcamy Państwa do wyboru firmy, która lakierowaniem proszkowym, malowaniem konstrukcji metalowych i malowaniem stali ocynkowanej zajmuje się w sposób kompleksowy i odpowiedzialny.

Oferujemy Państwu dogodne warunki współpracy. Zlecenia realizujemy zgodnie ze wszystkimi standardami, wykorzystując nowoczesną technologię, doświadczenie pracowników, a także najwyższej klasy materiały.

lakiernia proszkowaMalowanie proszkowe z firmą Sandex z Jeleniej Góry


Wyświetl większą mapę

lakiernia proszkowaSandex s.c. Lakiernia proszkowa

al. Jana Pawła II 33, 58-506 Jelenia Góra

Tel./fax: (75) 642 50 50
Tel. kom.: 605 376 365

E-mail: sandex@op.pl

Druga strona internetowa: http://lakierniasandex.pl/

 

lakiernia proszkowaKontakt z malarnią proszkową

Formularz kontaktowy

 

Nie posiadamy stałego cennika usług, gdyż wychodzimy z założenia, że każdy klient powinien być traktowany indywidualnie. Cena jest uzależniona od wielkości zlecenia, stopnia skomplikowania oraz daty wykonania. Firma Sandex z Jeleniej Góry to rozwiązanie dla osób i firm lubiących jakość oraz terminowość wykonywania zleceń.